dissabte, 26 d’octubre de 2013

Atletes participants a les 6h Calella 2013

Aquest any tindrem una dura batalla en fèmines:

Pilar Sànchez Xufré, primera als 50km Saint Esteve 2012 i 2013.Aránzazu Garcia, primera als 50 km Terrassa 2013.
Carme Carmona, tercera a les 6h de Calella 2012Rebecca Walter, primera a les 6h de Calella 2012.

dissabte, 19 d’octubre de 2013

Primers inscrits XIV 6h Calella (1-12-13)

A la imatge, Raul Angulo (amb gorra i dorsal), vencedor de les 6h del 2012.

DORSAL NOM COGNOMS ANY CLUB POBLACIO
1 JOSE RUIZ SOLE 1962 BARCELONA
2 JOAN HALDON LORMAN 1960 SALLENT
3 JUANJO ROMEU HERAS 1964 Grup Caixa d'Enginyers Pineda de Mar
4 PILAR SANCHEZ XUFRE 1975 BADALONA
5 JOAN PERE GIRONES BLANCO 1968 BADALONA
6 MIGUEL RAMOS MARQUEZ 1940 PENYA 100 KM D.CATALAN BCN
7 Gaspar Garcia Tato 1956 Penya 100 km D.Cat. Els Hostalets d.Pier.
8 ELADIO LAGE CANAL 1952 PENYA 100 KM D.CATALAN BARCELONA
9 MANOLO GARCIA DIAZ 1956 PENYA 100 KM D.CATALAN MATARO
10 JOAQUIM FUERTES FELIU 1950 Penya 100 km D.Cat. BCN
11 Josep Admetlla Maseras 1950 Penya 100km D.Cat. Corbera d.Llob.
12 JUAN HERRERA MARTINEZ 1955 EVASION RUNNING Vilanova i la G.
13 JOAQUIM VERDALET RODRIGUEZ 1974 C.A.XALOC SANT FELIU G.
14 JUAN JOSE PARRA TORRES 1963 C.E.GlRACIA BARCELONA
15 Ferran Santoyo Medina 1968 PENYA 100 KM D.Cat. BCN
16 ARANZAZU GARCIA PEREZ 1977 PONT DE VILOMARA
17 MARC VERGÉS ROURA 1972 CALELLA
18 JAVIER NAVARRO MARTINEZ 1959 EL MASNOU
19 JAVIER LOZANO VELASCO 1974 Arroyo Valladolid Alcossebre
20 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ 1953 Club ADÉU ESPANYA BCN
21 Diego Fern. Fernandez Palma 1966 C.A.Can Mercader Cornellà Ll.
22 OSCAR MARTÍN GUTIÉRREZ 1983 CORREDORS.CAT LA LLAGOSTA
23 REBECCA WALTER 1980 ULTRAFONDO CANTABRIA BCN
24 VICTOR EXPOSITO CADENAS 1971 L'HOSPITALET
25 PACO ROBLES ADAN 1965 C.A.Calderí Caldes de Montbui
26 JUAN MARTI FILBÀ 1948 CARDEDEU
27 CARME CARMONA MAQUEDA 1968 Matxacuca-PeterPan St Feliu G.
28 PERE ALSINA COLL 1965 Matxacuca-PeterPan St Feliu G.
29 CARLES SALVADOR VALLS 1973 KOALA'S TEAM MARTORELL
30 PEP POL REIXACH 1972 C.E.CASTELLAR SABADELL
31 ENRIC MASIP ARDÈVOL 1957 ARBECA
32 SERGI RODRIGUEZ CUSCÓ 1990 C.T.VALLIRANA VALLIRANA
33 PEDRO LIGERO RUBIO 1957 CE PICORNELL-AMFORA BARCELONA
34 JORDI MOLIST CANIVELL 1979 KOALA'S TEAM SALLENT
35 Juli Jerez Tramunt 1973 C.A.Calderí Palau i Solità i Plegamans
36 JAUME MAGRI ADELL 1965 L'AMETLLA DEL VALLES
37 RAMON ANGLADA MAYOLA 1965 MANTLLEU
38 EDUARD FARRE I TARRES 1955 Penya 100km D.C. La Garriga
39 JOSE MANUEL HARO ONIEVA 1961 UN PASITO+ CALELLA
40 ALFONS FORCADELL MORALES 1979 U.A.MONTSIÀ AMPOSTA
41 DAVID ROLDAN PEREZ 1977 C.A.CALDERI Palau Solità i Pleg.
42 JORDI ALSINA COLL 1972 PERPETERPAN CASTELL D'ARO
43 PEDRO LOPEZ GONZALEZ 1958 Penya 100km D.C. Cerdanyola


Full inscripció de les XIV 6 hores de Calella

La Penya als 100km i 50km Terrassa 2013

En Paris Canals es va acostar per les pistes de Can Jofresa al migdia del 19-10-2013 i va poder fer algunes fotos als participants de la Penya 100km Domingo Catalan als 100 km i 50 km en pista de Terrassa.


Participants de la Penya: Ferran Santoyo, Núria Ruiz, Gaspar Garcia

 
View My Stats