dimarts, 3 de desembre de 2013

Classificació 6h Calella 1-12-2013

Classificació general 6 hores pedestres de Calella 2013

ANY DORSAL NOM COGNOMS LLOC KM CLUB POBLACIO
1974 19 Javier Lozano V. 1º 72,800 Arroyo Vallad. Alcossebre
1990 32 Sergi Rodríguez Cuscó 2º 72,500 C.T.VALLIRANA VALLIRANA
1973 35 Juli Jerez Tramunt 3º 71,500 C.A.Calderí Palau Solità i Pleg.
1957 33 Pedro Ligero Rubio 4º 66,700 CE PICORNELL-AMFORA BCN
1975 4 Pilar Sánchez Xufré 1ª-5ª 64,150 Badalona
1965 44 ANTONIO NAVARRO GARCIA 6º 64,000 PREMIA DE MAR
1965 36 JAUME MAGRI ADELL 7º 63,800 L'AMETLLA DEL V.
1979 34 JORDI MOLIST CANIVELL 8º 63,250 KOALA'S TEAM SALLENT
1966 21 Diego F. Fernández Palma 9º 62,500 CA Can Mercader Cornellà Ll.
1980 23 Rebecca Walter 2ª-10ª 62,300 Ultrafondo Cantabria BCN
1965 25 PACO ROBLES ADAN 11º 62,300 C.A.CALDERI CALDES DE M.
1979 40 ALFONS FORCADELL MORALES 12º 61,350 U.A.Montsià Amposta
1958 43 PEDRO LOPEZ GONZALEZ 13º 61,300 PENYA 100 KM D.Cat. Cerdanyola
1968 5 JOAN PERE GIRONES BLANCO 14º 58,200 BADALONA
1973 29 CARLES SALVADOR VALLS 15º 57,250 KOALA'S TEAM MARTORELL
1972 17 MARC VERGÉS ROURA 16º 57,000 CALELLA
1972 42 JORDI ALSINA COLL 17º 56,350 PERPETERPAN Castell d'Aro
1957 31 ENRIC MASIP ARDÈVOL 18º 54,000 ARBECA
1965 37 RAMON ANGLADA MAYOLA 19º 51,250 MANTLLEU
1965 28 PERE ALSINA COLL 20º 51,100 MATXACUCA-PEREPETERPAN St FELIU G.
1953 20 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ 21º 51,000 ADÉU ESPANYA BARCELONA
1983 22 OSCAR MARTÍN GUTIÉRREZ 22º 51,000 CORREDORS.CAT La Llagosta
1955 46 ANGEL SAIZ DIAZ 23º 50,500 BARCELONA
1955 38 EDUARD FARRE I TARRES 24º 49,350 PENYA 100 KM D.CAT. La Garriga
1968 15 FERRAN SANTOYO MEDINA 25º 48,800 PENYA 100 KM D.CAT. BCN
1956 9 MANOLO GARCIA DIAZ 26º 47,450 PENYA 100 KM D.CAT. MATARO
1968 27 Carme Carmona Maqueda 3ª-27ª 47,350 Matxacuca-Perepeterpan St Feliu G.
1948 26 JUAN MARTI FILBÀ 28º 46,350 CARDEDEU
1964 45 CARLOS HIERRO GONZALEZ 29º 45,600 BARCELONA
1950 10 JOAQUIM FUERTES FELIU 30º 45,450 PENYA 100 KM D.CAT. BCN
1962 1 JOSE RUIZ SOLE 31º 45,000 BARCELONA
1956 7 Gaspar Garcia Tato 32º 45,000 Penya 100km D.Cat. Els Host.Pierola
1961 39 JOSE MANUEL HARO ONIEVA 33º 45,000 UN PASITO+ CALELLA
1959 18 JAVIER NAVARRO MARTINEZ 34º 44,000 EL MASNOU
1974 13 JOAQUIM VERDALET RODRIGUEZ 35º 43,300 C.A.XALOC SANT FELIU G.
1952 8 ELADIO LAGE CANAL 36º 42,195 PENYA 100 KM D.CATALAN BARCELONA
1960 2 JOAN HALDON LORMAN 37º 40,250 SALLENT
1963 14 JUAN JOSE PARRA TORRES 38º 39,000 C.E.GRACIA BARCELONA
1950 11 JOSEP ADMETLLA MASERAS 39º 34,900 PENYA 100 KM D.Cat. Corbera de Ll.
1971 24 VICTOR EXPOSITO CADENAS 40º 33,000 L'HOSPITALET
1977 41 DAVID ROLDAN PEREZ 41º 27,000 C.A.CALDERI PALAU SOLITA I PLEGAMANS
1940 6 MIGUEL RAMOS MARQUEZ 42º 25,000 PENYA 100 KM D.CATALAN BARCELONA
1977 16 ARANZAZU GARCIA PEREZ 4ª-43ª 18,000 PONT DE VILOMARA
1972 30 PEP POL REIXACH 44º 18,000 C.E.CASTELLAR SABADELL
1964 3 Juanjo Romeu Heras 45º 12,000 Grup Caixa d'Eng. Pineda M.

 
View My Stats